Wczytywanie panelu...

✓ CE · FloorScore® · REACH · Cfl-s1
Ogrzewanie podłogowe
Kompatybilny z ogrzewaniem wodnym i elektrycznym — do 27°C.
UZIN NC 196 to cementowa, zawierająca włókna masa samopoziomująca do wyrównywania, niwelowania i uzupełniania podłoży w warstwach od 2 do 40 mm. Sprawdza się pod wykładziny elastyczne i tekstylne, panele winylowe LVT, PVC, linoleum, korek, podłogi warstwowe, płytki ceramiczne oraz kamień naturalny. Produkt przeznaczony jest do stosowania wewnątrz pomieszczeń i może być podawany mechanicznie pompą.
UZIN NC 196 stosuje się do:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rodzaj | cementowa masa samopoziomująca z włóknami |
| Opakowanie | 25 kg |
| Grubość warstwy | 2–40 mm |
| Ilość wody | 4,5–5,0 l / 25 kg |
| Zużycie | ok. 1,7 kg/m2/mm |
| Czas pracy | ok. 20–40 minut |
| Możliwość chodzenia | po ok. 2–3 godzinach |
| Układanie wykładziny | po ok. 24 godzinach |
| Temperatura stosowania | minimum 10°C na podłożu |
| Reakcja na ogień | A1fl-s1 |
| Klasa wytrzymałości | CT-C25-F6 |
| Magazynowanie | 9 miesięcy |
| Grubość warstwy | Wydajność z worka 25 kg |
|---|---|
| 3 mm | ok. 4,0 m2 |
| 10 mm | ok. 1,2 m2 |
| 20 mm | ok. 0,6 m2 |
Ważne: UZIN NC 196 nie nadaje się do stosowania na zewnątrz, w środowisku wilgotnym ani na płytach OSB i płytach wiórowych. Nie jest finalną podłogą użytkową — wymaga zastosowania okładziny wierzchniej.
Ten produkt nie ma jeszcze opinii.
Bądź pierwszy i podziel się swoimi wrażeniami!
Czas realizacji: 3-5 dni
Szacowany czas dostawy od momentu złożenia zamówienia
Koszt dostawy: 160 zł
Dostawa paletowa na terenie całej Polski
✓ Bezpłatna dostawa przy zamówieniu powyżej 10 000 zł
Wysyłka Paletowa
Towar wysyłamy na solidnie zabezpieczonej palecie. Kurier posiada windę i wózek paletowy.
Ubezpieczenie 100%
Każda przesyłka jest ubezpieczona na pełną wartość zamówienia.